En yüksek puan ortalamalı oyunlar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.07.2010 - 10:04
Metacritic sitesi sıraladı
En yüksek puan ortalamalı oyunlar
Oyunlar, müzik albümleri ve sinema filmleri gibi alanlarda yapılan incelemeler sonucunda oluşan puanları toparlayan ve ortalamasını sağlayarak milyonlarca kullanıcıya ulaştıran Metacritic sitesi, 2010'un ilk yarısı itibariyle en yüksek puan ortalamasına sahip 4 oyunu sıraladı.

2010 yılında çıkmış olması kaydıyla

1. Super Mario Galaxy 2 (Wii)     98 puan
2. Mass Effect 2 (360)     96 puan
3. Red Dead Redemption (360)     95 puan
4. Red Dead Redemption (PS3)     95 puan

Geçtiğimiz yıl aynı periyoda baktığımızda, Street Fighter IV'ün (PS3) 94 puan ortalamayla boy gösterdiğine şahit oluyoruz.

Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
En yüksek puan ortalamalı oyunlar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×