Enes Batur, PewDiePie'ı solladı

Enes Batur, PewDiePie'ı solladı

Furkan Güler
Furkan Güler 6.10.2017 - 17:57
Enes Batur vs. PewDiePie

Enes Batur, PewDiePie'ı solladı
YouTube Türkiye'nin en çok izlenen YouTuber'ı olan Enes Batur, beklenmedik bir başarıya imza attı. Yaklaşık 5 yıldır YouTube'a let's play tarzında videolar atan Enes Batur, 7 yıldır YouTube'da bulunan ve dünyaca ünlü bir fenomen haline gelen PewDiePie'ı geçti. Söylenenlere göre PewDiePie oldukça büyük bir takipçi kitlesine sahipken, maalesef son zamanlarda takipçilerine doğru içeriği sunamadığı için izlenmeleri düşmüş durumda. Sahip olduğu kitleyi değerlendirmekte güçlük çeken PewDiePie'ın aksine Enes Batur, çektiği viral videolar ile Türkiye'nin oldukça büyük bir kesimine ulaşmayı başardı.

Enes Batur ulaşılması zor bir başarının altına imzasını attı

Enes Batur'un PewDiePie'ı geçtiği kısmın izlenmeler olduğunu belirtelim. Verilere baktığımızda Enes Batur'un Eylül ayında 144.82 milyon izlenmeye sahip olduğunu görüyoruz. Isveçli yayıncı PewDiePie ise Eylül ayında 79.6 milyon gibi takipçi sayısına göre oldukça az bir sayıda kalmış. Enes Batur'un ortaya koyduğu videoların kalitesini tartışabiliriz ancak dünyaca tanınan bir YouTuber'ı geçmesi, kendisi için oldukça büyük başarı haline gelmiş. Ayrıca ilk başlarda PewDiePie'ın izinden giden Enes Batur'un yıllar sonra PewDiePie'ı geçmesi oldukça ironik olmuş.

Kaynak: webtakibi.com

Yorumlar 75
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 11:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2019 11:29
Bu habere çok gerçek bulmuyorum Ama eğer pewdiepie'ı geçerse (ki büyük ihtimalle geçmeyecek) onun çok zirvede kalacağını zannetmiyorum çünkü zaten youtube dakilerin çok da sevdiği söylenemez çabucak abone kaybedecek zaten türkler nefret etmeye başladı 9 yaşındakilerde anlayacaktır herhalde...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2019 20:46
enes batur cok basarili .tebrik ederiz ..carrypotter kanali kiskanma
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.06.2018 22:41
bence bu haberler doğru mu yoksa yanlış mı bilmiyorum ama enes batur 56 milyonluk bir kanal olan piwdepie nasıl geçebiliyor bilmiyorum enes baturu geçtiğini söyleneyenler ve bu habere dayanan kişiler de vardır biliyorum ama 56 milyonluk bir kanalı geçmesi nerden baksan imkansız gibi birşey
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2018 05:29
Enes batur yutup budur çılgın çocuk çılgın çocuk
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2017 10:03
PewdiePie'in kalitesi ne olsun ki bu ozenti arkadastan kalite bekliyorsunuz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×