Eski SW: Battlefront 2'nin çoklu oyuncu desteği geri geldi

Eski SW: Battlefront 2'nin çoklu oyuncu desteği geri geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 3.10.2017 - 10:37
2005 yılı klasiği Star Wars: Battlefront 2'nin çoklu oyuncu desteği, çapraz platform olarak geri geldi.

Dünya üzerindeki çoğu oyuncu 11 Kasım'da çıkacak olan yeni Star Wars: Battlefront 2'yi beklerken GOG, yaptığı duyuruda LucasArts'ın klasik oyunu olan ve Pandemic tarafından 2005'de geliştirilen Star Wars: Battlefront 2'nin 2014'de kapatılan sunucularının tekrar aktif edildiğini açıkladı. GameSpy'ın kapatılmasından sonra bir çok oyun gibi çoklu oyuncu desteğini kaybeden oyun, on sene sonrasında bile büyük bir oyuncu kitlesine sahipti. 

Eski Star Wars: Battlefront 2'nin çoklu oyuncu desteğini geri getirdi

Üçüncü parti programlar ile hayranlar tarafından hayatta tutulan çoklu oyuncu desteği, GOG ve Disney'in ortaklığı sonrası resmi olarak hayata döndürüldü.  Bu da demek oluyor ki oyunu tekrar indirip, ek bir program olmadan oynayabilirsiniz. Her şeyin yanı sıra, Battlefront 2'ye Steam'de sahip olan oyuncular GOG oyuncuları ile birlikte oynayabilecekler.

Star Wars: Battlefront 2, ilk olarak 2005 yılında PlayStation 2, Xbox, PSP ve PC'de yayınlanmıştı. Steam ve GOG üzerinde hala satışta olan oyun, GOG üzerinde şu an için indirimli olarak da mevcut. Uzak bir galaksiye geri dönmek isteyenler varsa, Battlefront 2'ye bekliyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 18:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×