Evil Genius 2: World Domination PC sistem gereksinimleri açıklandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 13.02.2021 - 23:57
Rebellion tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan strateji simülasyon oyunu Evil Genius 2: World Domination'ın PC sistem gereksinimleri açıklandı.

Geliştirici ve yayıncı Rebellion, strateji simülasyon oyunu Evil Genius 2: World Domination'ın PC sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunun yayınlanan sistem gereksinimlerine baktığımızda minimum ve önerilen olmak üzere iki farklı konfigürasyona yer verildiğini görüyoruz. Bu oyunu oynamak için minimum 8 GB RAM'e sahip, Core i3-8100 işlemcisinden oluşan sisteme ek olarak minimum GeForce GT 1030 ya da Radeon RX 550 ekran kartlarından birine sahip olmanız gerekiyor. Bunlara ek olarak oyunu önerilen ayarlarda oynamak isteyenler için, işlemci tarafında Core i7-4770K ve Ryzen 5 1600 işlemcileri istenirken ekran kartı tarafında ise, GeForce GTX 1660 Super ve Radeon RX 5700 modelleri tercih edilmiş.

Evil Genius 2: World Domination PC sistem gereksinimleri açıklandı

Evil Genius 2: World Domination PC sistem gereksinimleri açıklandı

Evil Genius 2: World Domination, kötü adam olma hayallerini gerçekleştirmene olanak sağlıyor. Oyunda, egzotik bir adada gizli sığınaklar inşa edecek, sadık minyonları ve güçlü uşakları işe alıp eğitebileceksiniz. Ayrıca üssünüzü Forces of Justice'den koruyacak ve dünya sahnesine hakim olacaksınız. Oynayabileceğiniz dört kötü deha içeren oyun ayrıca, dört benzersiz senaryo ve üç ada içerecek. Ayrıca yeni odalar, uşaklar, ajanlar, tuzaklar ve daha pek çok şeyden oluşan bir süvari alayına sahip olacak.

Evil Genius 2: World Domination, 30 Mart 2021 tarihinde Steam aracılığıyla PC için piyasaya çıkacak. Son olarak oyunun yayınlanan PC sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Evil Genius 2: World Domination PC Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i3-8100

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 1030 2GB ya da AMD Radeon RX 550 2GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i7-4770K ya da AMD Ryzen 5 1600

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB ya da AMD Radeon RX 5700 8GB

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Evil Genius 2: World Domination PC sistem gereksinimleri açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×