Exarch ile ilgili bilgiler

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Exarch ile ilgili bilgiler
NCSoft firması yeni online action/RPG oyunu olan Exarch hakkında bilgiler verdi. Daha önce Trade Wars: Dark Millenium olarak adlandırılmış olan oyunda ormanlar, yaratık mezarları gibi yerleri hem quest'ler hem de yaptığımış dövüşler aracılığıyla keşfediyoruz. Oyunun bilim kurgusal bir oynanışı olduğu için yakın dövüş silahları, teknolojik silahlar ve çeşitli zırhları da kullanabileceğiz. Oyun binlerce sene yıllık bir gelecek içerisinde geçecek ve çeşitli yaratıklar ve robotlar ile çarpışmalarımız olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Exarch ile ilgili bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×