Eyes of Heaven'dan Pannacotta Fugo ve Lisa Lisa fragmanı

Eyes of Heaven'dan Pannacotta Fugo ve Lisa Lisa fragmanı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 11.12.2015 - 11:24
Lisa Lisa deyince sizin de içiniz bir fena oldu mu?
17 Aralık'ta Japonya'da çıkışını gerçekleştirecek olan JoJo's Bizzare Adventure: Eyes of Heaven için yayınlanan karakter videolarına iki yenisi daha eklendi. Bu iki yeni fragmanla beşinci bölümden tanıdığımız Pannacotta Fugo'yu ve ikinci bölümden tanıdığımız Lisa Lisa (ohyş)'yı görüyoruz.

Pannacotta Fugo ve Lisa Lisa, 50'den fazla karakter bulunacak oyundaki dövüşçülerden ikisi. Şimdiye kadar yayınlanan fragmanlarda Shigekiyo Yangu, Wamuu, Funny Valentine, Weather Report, Narancia Ghirga, Maria, Esidisi, Trish Una, Rudol von Stroheim, Enrico Pucci, Josuke Higashikata, Dio Brando, Caesar Anthonio Zeppeli, Gyro Zeppeli, Jotaro Kujo, Bruno Buccellati, Robert Edward O. Speedwagon, Joseph Joestar, Okuyasu Nijimura ve Jonathan Joestar'ı görmüştük.

JoJo's Bizzare Adventure: Eyes of Heaven 17 Aralık 2015 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 3 platformları için Japonya'da piyasaya sürülecek. İyi seyirler!


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 02:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×