F1 Career Challenge

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
F1 Career Challenge
Formula 1’in resmi lisanslı yeni oyunu olan F1 Career Challenge yepyeni özellikleriyle Aral İthalat tarafından Türkiye’de piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Geliştirilmiş yeni kariyer modu sayesinde oyuna acemi bir pilot olarak başlayıp dünya klasmanında kendinize yer edinmeye çalışacak ve ününüz, kariyerinizin ne kadar ilerleyeceğini ve hangi takımda yarışacağınızı belirleyecek.

Oyunun Özellikleri...

*Lisanslı F1 kariyer modu: Dünya şampiyonu olabilmek için acemi bir sürücü olarak süper lisansınız olmaksızın oyuna başlamalı ve lisansınızı alabilmek için elinizden geleni yapmalısınız. Lisansınızı kazandıktan sonra yarışmalı, yeteneklerinizi geliştirmeli, test günlerini tamamlamalı ve arka arkaya 4 yıl boyunca isim yapmalısınız.

*Olduğunuz gibi yarışın: Gerçek hayattaki F1 yıldızlarıyla mücadele etmek için, oyunda kendinizi bir sürücü olarak yaratın. Kendi kask dizaynınızı seçip, en yüksek başarıyı hedefleyerek, isminizi lider tablosunun en üstünde görme fırsatını yakalayın.

*Gerçek hayattaki 4 sezondan tam veriler: 1999-2002 sezonlarının eşsiz detaylarıyla EA SPORTS F1 CAREER CHALLENGE size gerçekten hakiki bir yarış ziyafeti sunuyor. Bu dönemde meydana gelen bütün araba, sürücü, pist ve takım değişiklikleri ve ayrıca sezonda meydana gelen en küçük değişikliklerin bile en ince ayrıntıları bu oyunda yer alıyor.

*Heyecanlı bir yarış atmosferi: Tamamen kendini aşan F1 Career Challenge en yoğun ve en gerçekçi Formula 1 yarış deneyimini günümüze taşıyor. Kökten bir ilerleme kaydeden yapay zeka sayesinde, diğer sürücüler, tamamen gerçek hayattaki karakter özellikleriyle karşımıza çıkarak, yarış heyecanını gerçeğe dönüştürüyorlar. 3D garajları hareket kontrolü mekanizmalarıyla hayat buldular. Arabanın içinden seçebileceğiniz opsiyon ekranı da Formula 1 heyecanını en yoğun şekilde yaşamanızı sağlayan detaylardan sadece biri...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 12:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
F1 Career Challenge

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×