Fable 3'ün işitsel detayları

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 15:23
Saatlerce konuşma kaydı, yüz binlerce kelime ve dahası
Lionhead tarafından geliştirilen RPG oyunu Fable III'de tam 47 saatlik konuşma kaydı bulunuyor. Oyunun ses yapımcısı George Backer, Fable III'de 460 bin kelime bulunduğunu ve bu sayede 32 farklı yapay zekâya sahip karakterin 2 binden fazla cümle kurabildiğini söyledi.

Fable 3'ün işitsel detayları
Ek olarak yapımda, Sir Ben Kingsley, John Cleese, Jonathan Ross ve Stephen Fry gibi aktörler de dahil olmak üzere 80'den fazla seslendirme sanatçısı bulunuyor.

Fable III, 26 Ekim'de PC ve X360 platformları için raflarda olacak. 22-25 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan ComicCon fuarında Fable III'ün de gösterilmesi düşünülüyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 3'ün işitsel detayları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×