1/4

Fable 3'ün yeni ekran görüntüleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.08.2010 - 16:22
Lionhead'in yeni dünyasına davetlisiniz
Lionhead tarafından geliştirilip Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen RPG oyunu Fable 3'ün yeni ekran görüntüleri yayımlandı. PC ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 26 Ekim'de X360 için raflarda olacak. Ayrıca oyunun X360 versiyonuna sonradan hazırlanacak yama sayesinde Kinect desteği de getirilecek. PC versiyonunun tarihi ise, henüz belli değil.

Fable 3'ün yeni ekran görüntüleri
Fable 3'ün yeni ekran görüntüleri

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×