Fable ve Perfect Dark dedikodularına Xbox'tan yanıt geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.06.2020 - 10:34
Fable ve Perfect Dark oyunları için ortaya çıkan Twitter hesaplarından sonra Xbox pazarlama ekibinin başı olan Aaron Greenberg'ten bir açıklama geldi.

Microsoft'un Xbox tarafında en önemli markaları arasında gösterilen Fable ve Perfect Dark serisi için uzun süredir dedikodular ortalarda dolaşıyor. Bu dedikoduların üzerine geçtiğimiz günlerde her iki oyun için de ayrı bir sosyal medya hesabı keşfedilmişti. Bu hesapların ortaya çıkmasından sonra Xbox Pazarlama ekibinin lideri olan Aaron Greenberg'ten bir açıklama geldi.

Fable ve Perfect Dark dedikodularına Xbox'tan yanıt geldi

Öncelikle ortaya çıkan bu hesaplara baktığımızda sadece birer takipçileri olduklarını görüyoruz.Buna rağmen hesaplardan biri Microsoft çalışanı tarafından takip edilirken diğer hesap kaydında ise yine Microsoft maili kullanılmış. Bu iki hesabın ortaya çıkması her iki oyunun yeni nesil sürümleri ile ilgili dedikoduları beraberinde getirmişti. Aaron Greenberg ise bu duruma bir açıklama getirmiş oldu.

Fable ve Perfect Dark dedikodularına Xbox'tan yanıt geldi

Tom Warren tarafından Twitter'da keşfedilen bu hesaplar hakkında açıklama yapan Aaron Greenberg, hesapların kendilerine ait olduğunu yalanlamazken olayın standart bir prosedür olduğunu dile getirdi. "Herkesin yeni duyuru ve haberler için aç hissettiğini biliyorum" diyen Aaron Greenberg, sözlerine şu şekilde devam etti;

"Umutlarınızı kırdığım için üzgünüm. Bu hesaplar uzun süredir aktif olmayan bir durumdaydı. Bu sahp olduğumuz IP (markaların) sosyal medya hesaplarını koruma amacıyla yaptığımız standart bir prosedür."

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 05:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2020 19:59
Koruyorlar öyleyse varlar :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable ve Perfect Dark dedikodularına Xbox'tan yanıt geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×