Fall Guys crossplay güncellemesi geldi

Emre Ozan Şirin
Emre Ozan Şirin 24.02.2022 - 12:51
Fall Guys crossplay özelliği ile PC ve konsol oyuncularını bir araya getiriyor. Oyunun Xbox ve Nintendo Switch sürümleri ise yolda.

Platform ve battle royale türlerini bir araya getiren Fall Guys crossplay ile artık konsol ve PC oyuncularının birbirine karşı mücadele vermesine olanak tanıyor. 40 oyuncunun eleme usulü mücadele vererek birinci olmaya çalıştığı oyunun geliştiricisi Mediatonic, Xbox ve Nintendo Switch sürümlerinin de geliştirme sürecinin sonuna gelindiğini müjdeledi.

Fall Guys crossplay nasıl çalışıyor?

Fall Guys crossplay güncellemesi geldi

Şu an için PlayStation 4 ve PC'de desteklenen crossplay özelliğinden yararlanmaları için oyuncuların Epic hesabı sahibi olmaları gerekiyor (Geçen yıl Mart ayında yapımcı firma Epic tarafından satın alınmıştı). Oyunları Epic hesabına bağlı olan oyuncular tüm çevrim içi modlarda beraber oynayabiliyor. Oyunun Xbox ve Switch sürümleri de çıkışlarını takiben crossplay özelliğinden yararlanabilecek.

2020 yılında çıkan Fall Guys, özellikle PlayStation Plus ile ücretsiz olarak dağıtıldıktan sonra büyük ilgi görmüştü. İlgi öyle büyük oldu ki oyun gelmiş geçmiş en çok indirilen PlayStation Plus oyunu olarak Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı. Aynı yıl içinde ise yaklaşık 20 milyon oyuncuya ulaşıldı.

Sezonluk güncellemeler ile düzenli olarak yeni bölümler ve kozmetik elementler ile beslenen oyun şu an 6. sezonunda.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fall Guys crossplay güncellemesi geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×