Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 25.09.2021 - 21:04
Fall Guys, gelmiş geçmiş en çok indirilen PlayStation Plus oyunu olarak Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı.

Epic Games'e ait bir stüdyo olan Mediatonic, Fall Guys'un şimdiye kadarki en çok indirilen PlayStation Plus oyunu olduğu için Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdığını açıkladı. Resmî açıklamayı internet sitelerinden yapan Mediatonic ekibi, sosyal medyada da yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Oyunun PlayStation Plus aracılığı ile kaç adet indirilmiş olduğu resmî olarak açıklanmamış olsa da, bu zamana kadar en çok indirilen oyun olmayı başardı.

Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı

Geçtiğimiz  yılın yaz aylarında piyasaya sürülen Fall Guys, PC ve PlayStation 4 için çıkmıştı. Daha sonrasındaysa PlayStation Plus ile verilen oyunlardan bir tanesi olan yapım, gelmiş geçmiş en çok indirilen PlayStation Plus oyunu olmayı başarmış gibi gözüküyor. 'Battle-Royale' ve platform dediğimiz türün zekice bir birleşimi olan oyun, oyunculara keyifli saatler vaat ediyordu.

Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı

Resmî olarak piyasaya sürüldükten yaklaşık 24 saat sonra 1,5 milyondan fazla oyuncuya erişen Fall Guys, elde edeceği başarıyı önceden bizlere göstermişti. Aralık 2020 itibariyle yalnızca PC'de 11 milyondan fazla kopya satan oyun, dönemin trendlerinden bir tanesi hâline gelmişti. Oyunun geliştirici ekibi Mediatonic'in de Epic Games tarafından satın alındığını belirtelim. Yapımcı ekibin yaptığı Guinness Dünya Rekorları paylaşımına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 10:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fall Guys, Guinness Dünya Rekorları arasına ismini yazdırdı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×