Fall Guys'a Squid Game içerikleri geliyor olabilir

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 12.10.2021 - 00:28
Fall Guys: Ultimate Knockout'un arkasındaki stüdyo olan Mediatonic, Squid Game'in artan popülaritesinden etkilendiklerini belirtiyor.

Epic Games'e ait bir stüdyo olan Mediatonic tarafından geliştirilen Fall Guys: Ultimate Knockout, platform ve battle-royale türünü müthiş bir şekilde harmanlayan bir yapım olarak karşımıza çıkıyordu. Squid Game'in popülerliğinin gözlerinden kaçmadığını belirten ekip, aynı konseptten bazı içeriklere yer verebilir.

Fall Guys'a Squid Game içerikleri geliyor olabilir

Yakın tarihte düzenlenmiş olan bir röportajda konuşan Mediatonic ekibi, oyuna yeni eklenen bölümler hakkında konuşurken, şu anda dünyanın en popüler dizilerinden bir tanesi olan Squid Game'den de bahsetti. Kırmızı ve yeşil ışık oyununun oldukça ilgilerini çektiğini; fakat herhangi bir prototipleme yapamadıklarını da belirten ekip, Squid Game içeriklerin oyuna gelebileceğinin sinyallerini veriyor.

Fall Guys'a Squid Game içerikleri geliyor olabilir

''Bir video oyununda hareketsiz kalmak oldukça basit ve sadece kontrol cihazınızı bırakmanız yeterli oluyor.'' şeklinde konuşan ekip, gerçek hayatta hareketsiz kalmanın çok zor olduğunu ve bunu bir video oyununa nasıl uyarlayabileceklerini çözemediklerinden bahsetti. Daha sonra Squid Game'in artan büyük hayran kitlesini gören Fall Guys ekibi, oyunları en iyi şekilde uyarlamanın başka bir yolunu arayacaklarını da söyledi. Stüdyonun nasıl bir yol izleyeceğini hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 16:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2021 13:15
vayy değişik olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fall Guys'a Squid Game içerikleri geliyor olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×