Fallout 3'ün Fallout 4 uyarlamasından yeni bir video geldi

Fallout 3'ün Fallout 4 uyarlamasından yeni bir video geldi

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 27.02.2018 - 13:53
Capital Wasteland'i bir de Fallout 4'te gezin!

Bethesda Studios, birkaç sene önce çıkardığı Fallout 4 ile oyunculara serinin devamını getirmişti. Her ne kadar eski Fallout oyunlarına benzemeyip RPG elementlerini görmezden gelse de, Fallout 4 halen sıklıkla oynanan ve aktif bir topluluğa sahip bir yapım. Aktif olması ile beraber modlama topluluğu da sürekli yeni işler ve projeler üstünde devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Fallout: New Vegas'ın Fallout 4 uyarlaması üzerinde çalışılırken, daha sonrasında Fallout 3 modunun da yolda olduğu belirlenmişti.

Babamı mı yoksa oğlumu mu arıyorum?

Halen yapım aşamasında olan Fallout 3'ün Fallout 4 uyarlaması, Fallout 3'te bulunan çoğu elementi geri getirecek. Bunlardan birkaçı ise tabii ki silahlar, atmosfer ve Washington haritası olacak. Aynı zamanda karakterler ve görevler de Fallout 3'tekiler ile aynı olacak. Yapımcı stüdyo, elbette Fallout 3'te bulunan ağır yeşil tonlarını bulundurmayı unutmuyor.


İsmi "Capital Wasteland: A Road to Liberty Project" olan modun çıkış tarihi henüz belli değil. Yine de yapımcı Wonderside, yayınladıkları 12 dakikalık oynanış videosu ile projede ne kadar ilerlediklerini oyunculara sunuyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 08:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2018 23:24
3'ü bitirdim ve 4'ü satın aldım ama hiç hoşuma gitmedi. çünkü mekan ve zindanlar, atmosfer, alanlar, dış mekan ve o keşfetme korkusu 4'de maalesef bulamadım. 4; gayet sığ geldi bana 3'den sonra.

en iyi oyun bence 3!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2018 15:44
Mükemmel olmuş. Son zamanlarda gördüğüm en iyi modlardan.. Bi an şaşırdım 4. oyun mu diye sonra doku vs az biraz belli ediyor hah dedim :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×