Fallout 3'ün Simply Uncut modu, silinen içerikleri geri getiriyor

Fallout 3'ün Simply Uncut modu, silinen içerikleri geri getiriyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 30.04.2018 - 20:19
Fallout 3'e, on seneden sonra geri dönme nedeni işte burada.

Popüler post-apoliptik RPG oyun serisi Fallout'un ilk 3D oyunu Fallout 3, bu sene sonuna doğru 10 yaşına girecek. İnanması zor ama, on sene içerisinde Bethesda, çoğu içeriği, silahı, NPC'yi ve görevleri saklı tuttu. Yapımın ilk başlarında bulunan ve sonradan oyundan çıkarılan içerikleri geri döndüren bir mod yapımcısı, uzun bir aradan sonra Fallout 3'e geri dönmek için harika bir nedeni bizlere sundu.

53 adet yeni NPC, onca silah ve zırh bizi bekliyor

kvatchcount adlı mod yapımcısı, bu özel moda "Simply Uncut" adını verdi. Modda çoğu yapım sırasında kesilmiş silah, zırh, insan ve işleme şeması ekliyor. Bunlardan birkaçı, Fallout oyuncuları arasında popüler olan Pink Armor ve Chinese Jumpsuit gibi silinen zırhlarla beraber yeni silah çeşitlerini de silah dolabınıza ekliyor. Simply Uncut'un şu an bir NexusMods sayfası mevcut. Sayfada, mod yapımcısının eklediği tüm içerikleri bulabilirsiniz, aynı zamanda eklenen yeni içerikler adına oyun içi görüntüler de bulunuyor.

Bizce, on seneden sonra, bu tür modlar Fallout 3'e geri dönmek için iyi bir neden. Eğer Fallout hayranıysanız, bakmanızı ve göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×