Fallout 76 Steam'de bir haftalığına ücretsiz!

Fallout 76 Steam'de bir haftalığına ücretsiz!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 21.10.2020 - 12:03
Sevilen RPG serisinin son oyunu Fallout 76 Steam'de ücretsiz oldu. Serinin hikayesine göre dünyanın yok olduğu gün için büyük indirimler de mevcut.

Bethesda Fallout 76'yı ücretsiz dağıtıyor. Dünyanın yok olduğu günü kutlamak için başlatılan etkinlik aynı zamanda büyük indirimlere ve kısa süreliğine Fallout 76 oyununu ücretsiz oynamanıza ev sahipliği yapıyor.

"Dünyanın sona erdiği günü kutlamak için bir parti vermeseydik Fallout olmazdı! Bu önemli olayın şerefine, ücretsiz oyun haftası, tonlarca indirim ve oyun içi etkinliklerle ve hatta Fallout 1'in sınırlı bir önizlemesi dahil olmak üzere katılmanız için bir haftalık heyecanlı bir serüvenimiz var!"

Fallout 76 bir hafta için oynaması ücretsiz oluyor, aynı zamanda büyük indirimler var

Henüz Fallout 76 oynama şansınız olmadıysa şimdi sizin için bir fırsat var. 26 Ekim 2020 tarihine kadar oyununu tamamını ücretsiz oynayabilirsiniz. Bu temel oyun deneyiminin yanı sıra Nuclear Winter ve Wastelanders genişlemelerini de içeren bir oyunu bugünden itibaren 5 gün boyunca ücretsiz şekilde oynayabileceğinizi gösteriyor. Ayrıca oyun için gelen yeni güncellemenin içeriğini de bulabileceksiniz. Bu arazinin herhangi bir yerinde herkesle oynamanıza olanak tanıyan düşman seviyesinin yeniden dengelenmesini de içeriyor. Ayrıca sizi sadece oynadığınız ve görevleri tamamladığınız için ödüllendiren yeni bir Daily Ops sistemi de var.

Fallout 76 Steam'de bir haftalığına ücretsiz!

Süresi bittikten sonra Fallout 76'yı satın almak isterseniz yalnızca tüm ilerlemeniz değil, oynadığınız mevcut tüm içerik paketlerini de alabileceksiniz. Bunun yanı sıra birçok oyun içi etkinlik de bu süreçte yapılacak. İki kat fazla deneyim puanı ve efsanevi silah, zırhların fiyatında yüzde 25 indirim kazanacaksınız. Etkinlik boyunca gelişmek için bolca fırsatınız olacak. Oyunu ücretsiz deneyimlerken "Fallout 1st Limited Preview" içeriğine de sahip olacaksınız. Bütün Fallout 1st tam sürüm sahiplerinin sahip olduğu ayrıcalıklara siz de bir haftalık deneme sürenizde sahip olabileceksiniz.

Bu aboneliğin önizleme sürümüne sahip olursanız oyun Scrapbox ve hayatta kalma çadırınızı kullanmanıza izin verecek. Scrapbox ile sınırsız depolama alanınız olacak ve üretim malzemelerinizi saklayabileceksiniz. Survival Tent ise size içinde taşıdığı bir uyku tulumu ve birçok farklı kullanışlı kısım ile aynı zamanda bir hızlı seyahat noktası olacak. Etkinlik kapsamında ele edebileceğiniz tüm içerikleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 17:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 03:06
Bu oyun, dünyanın en iyi oyunudur! Bu oyunu oynamayan, çok şey kaybetmiştir!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 06:39
Doya doya oynamak isteyenleri XBOX GAME PASS tarafına bekleriz. ahahahahha
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 20:57
Alp Hocam başlık aldatıcı olmuş
---------------------
Yoğun şikayetlerin ardından değiştirdim, kibarlığınız için teşekkür ederim. Bugünlerde bulmak oldukça zor.
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 02:33
Ne demek hocam, saygılar :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 22:38
Sadece steamde değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 19:49
Ücretsiz değil 1 haftalık deneme yazın şuna.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×