Fallout 76: Wastelanders çıkış fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.04.2020 - 10:37
Fallout 76'nın bugüne kadar yayınlanan en büyük güncellemesi özelliğini taşıyan Wastelanders'ın çıkış fragmanı yayınlandı.

Fallout 76: Wastelanders genişleme paketinin çıkış videosu yayınlandı. Çıktığı günden beri eleştirilerin merkezinde olan Fallout 76, bir türlü beklenen kıvama gelemese de Bethesda oyunun arkasında olduğunu yeni güncellemeler ile birlikte oyunculara gösteriyor. Bu bağlamda oyunun en önemli ve büyük genişleme paketi olan Fallout 76: Wastelanders, hem bethesda hem de oyuncular için önemli diyebiliriz.

Fallout 76: Wastelanders çıkış fragmanı yayınlandı

Geçtiğimiz E3 fuarında duyurulan Wastelanders paketinin en önemli noktası oyuna NPC karakterleri eklemesi olacak. Bildiğiniz gibi oyunun çıkışında Bethesda her oyuncunun ayrı bir karakterde olmasını hedeflemiş ve bu sebeple NPC eklemediklerini açıklamıştı. Gelen eleştiriler ve geri dönüşleri değerlendiren firma, Wastelanders genişleme paketi ile birlikte çorak topraklara NPC karakterlerini de eklemiş olacak.

14 Nisan’da Steam dahil olmak üzere PC, PlayStation 4 ve Xbox One için tamamı ücretsiz yayınlanacak, Fallout 76’nın bugüne kadarki en büyük güncellemesi Wastelanders paketinin çıkış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Wastelanders ilk kez oynayanlar ve tecrübeli oyuncular için Appalachia’ya yeni bir başlangıç getiriyor. Üstelik yeni ana görev, insan NPC’ler, yeni seçenekler, ortaklar, itibar sistemi ve daha fazlası ile. Oyuncular arkadaşları ile birlikte bir grup olarak ya da yalnız bir gezgin olarak yeni birliklerle Batı Virgina’nın sırlarını açığa çıkarmak için ittifaklar kuracaklar. 

Fallout 76: Wastelanders güncellemesi 7 nisanda oyunu satın alan tüm oyuncular için bedavaya yayınlanacak.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 20:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2020 08:44
Bizim Türklere göre değil zaten bu oyun amerikalılar hastası aurupalılar bayılıyor ben mesela alman arkadaşlarla oynuyorum 300 lwl geçtim yarın cok büyük gün yapımcısı yeter bence bug filan olayı kalmadı artık oyun tamamen artık geliştiryor kendini hatalar adamalar cok calışarak bitirdi diye bilirim
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2020 15:45
Evet yapımcısı yeter bencede paragöz Bethesda yapıyor tüm seriyi oynamış ilk iki oyun dahil biri olarak bu oyunu ön sipariş ile almıştım ama bu oyun tamamen Fallout ruhuna ters bir oyun Todd Howard sağolsun dedigi hiç birşey çıkmadı.Bu oyun 2000 bin den sonra doğan ilk iki oyunu bilmeyenler için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2020 19:59
Steam fiyatını merak ediyorum, bakalım ne olacak? Utanmadan 300tl civarı para isterler bir de!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2020 10:20
Bu oyunun herkes için bedava olması lazım benim gibi büyük umutlarla alanlarada para iadesi yapılması gerekli.

Tabi bu söylediklerim mümkün değil bughesda müthiş bir seriyi çöp etmeye devam eder.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2020 18:07
Heyecanla bekliyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2020 13:18
ne kadar ekleselerde NPC oyunu kurtarmaya yetmeyecek. çünkü oyun hiçbir zaman diğer oyunlarında ki o yapıyı veremeyecek npc ler questler yeterli olamayacak. şu oyuna emek verene kadar Fallout 6 yı single player yapsalardı keşke ama tabi böyle shop ta item fallout 1 satmak daha kolay enayilere yazık
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout 76: Wastelanders çıkış fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×