Fallout: New Vegas için düzelme ümidi

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 09:57
Yeni yama gelecek mi?
Fallout New Vegas her ne kadar beğenildi ve zevkle oynandıysa da oyun içindeki bazı buglar oyuncuları çileden çıkardı. Bethesda ve Obsidian'dan gelen haberlere göre kendileri şu an harıl harıl yeni bir yama üzerine çalışmaktalar. Kesin bir tarih vermeseler de, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için Steam üzerinden yama ile ilgili haberlerin gelceğini, hazır olduğunda ise hemen bir duyuru yapacaklarını eklediler.

Fallout: New Vegas için düzelme ümidi
Beta süreci pek iyi geçmemiş gibi, sizce?
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout: New Vegas için düzelme ümidi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×