Fallout: New Vegas'a yeni DLC

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 17.12.2010 - 09:42
Sierra Madre’de Zorlu Görev
Fallout New Vegas’ın Xbox 360 versiyonuna özel olarak çıkacak indirilebilir içeriği Dead Money Fallout hayranlarına bugün ilk kez yüzünü gösterdi. Dead Money macerasında 4 kişilik bir ekip olarak ilerleyeceğiz. Boynumuzda emirlere uymamamız durumunda patlamaya hazır birer kolye ile Sierra Madre Kumarhanesi’ni
soymak zorunda kalacağız. Normal oyuna göre farklı düşmanlar ve görev seçenekleri içeren bu macera Xbox 360 oyuncularına heyecanlı dakikalar yaşatacak. İndirilebilir içerik 21 Aralık’ta Xbox Live aracılığıyla yayınlanacak.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout: New Vegas'a yeni DLC

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×