Family Guy'ın bu haftaki bölümü Warcraft evreninde geçecek

Family Guy'ın bu haftaki bölümü Warcraft evreninde geçecek

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 29.03.2018 - 10:53
South Park'tan sonra Family Guy da Warcraft bölümü yapıyor

Family Guy'ın Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümü, Warcraft evreninde geçecek. Veteran Guy isimli bu bölümde neler olacağı henüz belirtilmemiş olsa da eğlenceli bir bölüm ile karşı karşıya olduğumuz kesin. Family Guy'ın resmi Twitter hesabında yayınlanan görsel ile duyurulan bu bölümde ilk başta Orcs & Humans'ı görmüş olsanız da bu görsel aslında World of Warcraft'ın geliştirilmekte olan yeni ek paketi Battle for Azeroth'un kapağının uyarlaması.

Family Guy'ın bu haftaki bölümü Warcraft evreninde geçecek

1 Nisan'da yayınlanacak olan bölüm bir şaka değil sadece tesadüf. Pazar akşamları yayınlanan Family Guy'ın bu haftaki bölümü IMDB'de biraz farklı görünse de yayınlanacak olan bölüm Warcraft evreninde geçecek. Dünya'nın en popüler MMORPG'si olan World of Warcraft'ın son ek paketi olan Legion, oyuncular tarafından çok beğenilmişti. Bu başarı, oyunun en başarılı ek paketi olan Wrath of the Lich King kadar oyuncu çekmişti. Şimdi ise yeni ek paketi olan Battle for Azeroth'a hazırlanan World of Warcraft, bakalım Legion'da yakaladığı başarıyı devam ettirebilecek mi?

Family Guy'ın bu haftaki bölümü Warcraft evreninde geçecek

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 16:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×