Fantastic Beasts 3 filminin tam adı ve gösterim tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.09.2021 - 12:09
Uzun süredir yapım aşamasında olan Fantastic Beasts 3 filminin adının The Secrets of Dumbledore olduğu açıklandı.

Uzun bir süredir yapım aşamasında olmasına karşın hakkında çok fazla haber alamadığımız Fantastic Beasts 3 filminin tam adı Fantastic Beasts: The Secret of Dumbledore olarak açıklandı. Bu açıklamayla birlikte filmin logosunu ve gösterim tarihini de paylaşan Warner Bros, Temmuz beklentisinin aksine filmin 15 Nisan 2022'de gösterime gireceğini de duyurdu.

Fantastic Beasts: The Secret of Dumbledore hakkında yeni bilgiler

Tabi tüm bu açıklamalarla birlikte filmin konusu hakkında kısa bir özetleme de çıkarılmış. Yayınlanan bu özet kısmında şu ifadelere yer verilmiş; "Profesör Albus Dumbledore, güçlü Karanlık büyücü Gellert Grindelwald'ın büyücülük dünyasının kontrolünü ele geçirmek için harekete geçtiğini biliyor. Onu tek başına durduramayınca Büyüzoolog Newt Scamander'a eski ve yeni canavarlarla karşılaştıkları ve Grindelwald'ın büyüyen takipçi lejyonuyla çatıştıkları tehlikeli bir görevde büyücüler, cadılar ve cesur bir Muggle fırıncıdan oluşan gözüpek bir ekibin başına geçmesini emrediyor. Ama riskler bu kadar yüksekken Dumbledore daha ne kadar kenarda kalabilir?"

Fantastic Beasts 3 filminin tam adı ve gösterim tarihi açıklandı

David Yates tarafından yönetilen Fantastic Beasts: The Secret of Dumbledore filmi için son olarak Johnny Depp'in yerine Mads Mikkelsen kadroya dahil olmuştu. Filmde Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, William Nadylam, Poppy Corby-Tuech, Jessica Williams, Victoria Yeates ve Jude Law gibi zengin bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2023 16:22
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 10:52
Çocuk filmi olunca ilgi çekiyor, bu seri çocuk filmine benzemiyor, büyük filmine de benzemiyor aslında, "çoktan" bir seri.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 00:14
Dumbledore ismi büyük boyutta yazılmış HP fanlarının ilgisini çeksin diye. Sağılacak konu bulamadıklarından başarısız bir hikayeyi uzatmayı tercih ettiler. Gerçekten ilgimi çekmiyor bu seri...
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 09:37
jk rowling tanıyormusun. Romanını okursan bu filminde romanla ilgili olduğunu anlarsın.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 03:52
Bu yaklaşık 2 senelik krizin ardından filmler çıkmaya başladığı için sevinelim bence, iyisiyle kötüsüyle.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 17:02
fantastic breast 3 okudum ya. dervişin fikri neyse durumu işte.
bol efektli zayıf senaryolu bir film olur muhtemelen ilk ikisi gibi.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Fantastic Beasts 3 filminin tam adı ve gösterim tarihi açıklandı
İlginizi Çekebilir