Fantastic Beasts 3 resmi fragmanı 13 Aralık'ta yayınlanacak

Murathan Özlü
Murathan Özlü 11.12.2021 - 12:26
Harry Potter severlerin merakla beklediği ve özellikle Johnny Depp'in ayrılık süreci ile gündem olan Fantastic Beasts 3 resmi fragmanı 13 Aralık'ta geliyor.

Fantastic Beasts 3 resmi fragmanı 13 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak.

Harry Potter'ın 20.ci yılı kapsamında 1 Ocak 2022'de HBO Max'de yayınlanacak olan Harry Potter Reunion etkinliği öncesinde yayınlanan Harry Potter videosunun son saniyelerinde Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore filminden kısa bir fragman paylaşıldı.

Fantastic Beasts 3 resmi fragmanı Pazartesi günü yayınlanacak

Harry Potter'ı gerek (benim gibi) kitaplar ile, gerek sinema filmleri gerekse "The Cursed Child" tiyatro oyunu ile tanıyan hayranların tamamını kapsayan, büyülü dünyanın hayranlarını kutlamaya çağıran fragmanın son kısmı büyük bir sürpriz barındırıyor.

Fantastic Beasts 3 resmi fragmanı 13 Aralık'ta yayınlanacak
Harry Potter and the Order of the Phoenix filminden itibaren son 4 Harry Potter filmini ve şu ana kadar yayınlanan Fantastic Beasts filmlerini yöneten David Yates, serinin üçüncü filmi Secrets of Dumbledore için de yine yönetmen koltuğunda. 

İlk iki Fantastic Beasts filminin senaristliğini tek başına üstlenen, serinin yaratıcısı J.K. Rowling ise bu sefer, Harry Potter and the Order of the Phoenix haricindeki tüm filmlerde senaristlik görevini üstlenen Steve Kloves ile çalıştı.

Fantastic Beasts'in ilk iki filminde Gellart Grindelwald rolünü üstlenen ve serinin tanıtımında büyük rol oynayan Johnny Depp, Amber Heard'e şiddet uyguladığı gerekçesiyle açılan dava sürecinde yaşananlar sebebiyle serideki rolünden ayrılmak durumunda kalmıştı. Depp'in yerine Grindelwald rolünü üstlenen Mads Mikkelsen'ı da, fragmanda bir anlığına görmek mümkün.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 11:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2021 21:18
Merakla beklemediğim bir film. Harry Potter hatrına izliyor çoğu kişi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2021 04:22
Harry Potter a hakaret niteliğinde olan bu seri johnny depp in de kovulması ile birlikte asla ama asla izlenmez artık. Zaten kimsenin iplemediği bir seri oldu. Johnny yoksa izleyici olarak sinemaya da gitmem 5 kuruş yok bunlara. En azından ben para kazandırmadım bunlara derim.
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2021 10:45
Kimsenin iplemediği seriyi neden izliyodun peki?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2021 17:23
Ah be Johhny Dep Sen Yoksan bizde yokuz. Siddet yuzunden rolden atilirmi
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2021 04:26
Depp iftiraya uğradı. Şiddet filan yok aslında. Kışkırtma ve iftiraların kurbanı oldu bir servet avcısı yüzünden.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fantastic Beasts 3 resmi fragmanı 13 Aralık'ta yayınlanacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×