Far Cry 1.1 yaması yayınlandı

Erdinç Yılmaz
Erdinç Yılmaz 3.06.2010 - 12:31
Far Cry 1.1 yaması yayınlandı
Geçtiğimiz günde duyurduğumuz gibi, Ubi Soft FarCry için planlananan yamalardan ilkini yayınladı. Bu ilk yama 27Mb boyutunda. Yama ile save durumu eklenmemiş fakat yüksek ayarlarda oynayanlar için shader hızları arttırılmış ve daha akıcı olması sağlanmış. Ayrıca Multi-Player oyunda yaşanan bazı sorunlar giderilmiş ve yapay zeka geliştirilmiş. Yamayı buradan indirebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 1.1 yaması yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×