Far Cry 3, Ubisoft Connect'de ücretsiz dağıtılıyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 7.09.2021 - 18:25
Ubisoft, Far Cry 3'ü 11 Eylül 2021'e kadar ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. Ubisoft Connect hesabınız ile oyuna erişebilirsiniz.

Neredeyse her yılın belirli bir zamanında kısa süreliğine ücretsiz bir hâle gelen Far Cry 3, bu seneyi de es geçmiyor. 7 Eylül'den 11 Eylül'e kadar Ubisoft Connect aracılığıyla ücretsiz edinebileceğiniz yapım, sizlere en iyi Far Cry deneyimlerinden bir tanesini vaat ederken, oyuna istediğiniz zaman erişebilme imkanı sağlıyor.

Far Cry 3, Ubisoft Connect'de ücretsiz dağıtılıyor

Ubisoft'un 2012'de piyasaya sürmüş olduğu ve serinin en iyi oyunlarından bir tanesi olarak kabul edilen Far Cry 3, Steam'de 89 TL'lik bir fiyat etiketine sahip. Oyuncular tarafından epey olumlu yorum almış ve oldukça beğenilmiş olan yapım, 11 Eylül 2021'e kadar ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.

Far Cry 3, Ubisoft Connect'de ücretsiz dağıtılıyor

Başka hiçbir yere benzemeyen bir ada yer alan Far Cry 3, bir açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkarken; suç ve kötülüğün ele geçirmiş olduğu bu adada, arkadaşlarımızı kurtarmak için umutsuz bir arayışa giriyor ve oyunun bizlere sunmuş olduğu hikâyenin içerisine dalıyoruz. 11 Eylül 2021'e kadar Ubisoft Connect aracılığıyla Far Cry 3'e ücretsiz sahip olabilir ve kütüphanenizde saklayabilirsiniz. Eğer daha önceden bir Ubisoft hesabınız yok ise, bir hesap açmanız ve oyunu oynamak içinse Ubisoft Connect'i bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 13:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 23:47
Hata veriyor. Ne yapmam lazım ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 01:42
Bu sene de 4. oyunu vereydiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 3, Ubisoft Connect'de ücretsiz dağıtılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×