Far Cry 5'ten sizi oyun için moda sokacak çıkış fragmanı geldi

Far Cry 5'ten sizi oyun için moda sokacak çıkış fragmanı geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 27.03.2018 - 10:42
Hope County'nin kurtarıcısı kim olacak?

Far Cry 5 bugün yayınlandı. Bunu kutlayan Ubisoft ise oyunun çıkış videosunu yayınladı. Oyunun hikayesinden bahseden bu videoda Hope County'i bir tarikat ile yöneten Seed kardeşleri görüyoruz. Oyun içerisinde tek tek etkisiz hale getirmemiz gereken bu kardeşlerin hepsinin farklı görevleri var.

Far Cry 5'ten sizi oyun için moda sokacak çıkış fragmanı geldi

Videoda ilk olarak en büyük kardeş Jacob Seed tanıtılıyor. Hope County'nin güneyini kontrol eden Jacob, güvenlik ve silah işleri ile sorumlu. Sonrasında ailenin en genç erkeği olan John Seed'i görüyoruz. Bir avukat olan John, aynı zamanda tarikatın yasal işlemlerini yöneten kişidir. Erkek kardeşlerin yanında bir de üvey kız kardeş mevcut. Faith Seed, tarikatın "sesi" olarak bilinir. Uyuşturucu ile insanları kandıran Faith'e oyun içerisinde dikkat etmenizi öneririm. Son olarak da Project at Eden's Gate'in lideri Joseph Seed görünüyor. Tarikat üyeleri tarafından bir kurtarıcı olarak görülen Joseph, aynı zamanda projenin beyni. Eğer, siz de Far Cry 5'i merak ediyorsanız, dün yayınladığımız incelemeyi buradan okuyabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 15:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×