Far Cry 6 Yara adasına odaklanan oynanış videosu yayınlandı

Doğukan Çağlakpınar
Doğukan Çağlakpınar 10.06.2021 - 13:44
Merakla beklenen Far Cry 6 Yara oynanış videosu yayınlandı. 7 Ekim'de çıkacak olan oyun yine oyuncuları heyecanlandırdı.

Oyuncuları aksiyon yüklü bir atmosfere götürecek olan Far Cry 6 Yara oynanış videosu harika görünüyor. Yara adasında geçecek olan oyun bugün yeni bir oynanış videosu ile radarımıza yakalandı. Yara adasını karşımıza çıkaran yeni video, gerçekçi atmosferi ile bizleri tropik bir cennete götürecek.

Far Cry 6 Yara adasına odaklanan oynanış videosu yayınlandı

Ubisoft imzalı oyun Far Cry 6 Yara oynanış videosu ile bir anda gündeme bomba gibi düştü. Video içerisinde zamanda donmuş bir tropik cennet olarak ifade edilen Yara, görsel bir şölen sunacak. Bizleri adrenalin dolu kaotik bir dünyaya götürecek olan bu harita gerilim dolu anlara da ev sahipliği yapacak. Oyun da Anton Castillo Yara adasının diktatörü olarak karşımıza çıkacak. Oğlu Diego ile ulusunu yeniden eski ihtişamına döndürmeye çalışacak olan Anton Castillo epey tehlikeli olacak.

Bizler de oyun içerisin de Dani Rojas isimli karaktere hayat vereceğiz. Ulusu özgürleştirmeye çalışacak olan bu karakter, gerilla savaşçısı olarak karşımıza çıkacak. Ubisoft yeni oyunun da adeta tabuları yıkmamızı sağlayacak.

Far Cry 6 Yara oynanış videosu ile Far Cry serisinin en büyük oyun alanını da karşımıza çıkardı. Yapım da plajlar, ormanlar ve daha pek çok detay karşımıza çıkacak. İnatçı bir askeri rejime kafa tutacağımız yapım da, şaşırtıcı yeni silahlar, araçlar, hayvan yoldaşlar ve daha fazlası da yer alacak.

Far Cry 6 Yara adasına odaklanan oynanış videosu yayınlandı

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 12:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 14:52
Trailer paris , oynaniş elizabeth 1 krus etmez ayni haritaya 2 bina koy zap zurt ayni klişe oynaniş berbat konsept yaramaz
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2021 11:09
paris iyi elizabeth kötü mü yani? bu nasıl benzetme asdjkldhfj
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2021 08:17
Far Cry fanıyım. Far Cry 5 iki adımda bir düşman çıkardığı ve loot & craft kısmı olmadığı için kötü bir oyundu. Ama Far Cry 6 iyi çıkacak. Far Cry 3 gibi efsane olamaz kesinlikle. Çünkü Far Cry 3 daha gerçeğe yakın bir oyundu. Far Cry 6 ise ciddiyetin yanında eğlenceye ağırlık verecek gibi görünüyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 14:28
aslında bir oyunun finalini iyi yapsalar oyunu iyi olur keşke güzel finale sahip bir oyun olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 19:31
Hayatımda far cry 5 kadar kötü oyun görmedim ilk oynadığım far cry oyunuydu ve oyunun bütün mantığı birbirine benzer bölgeleri ele geçir hepsi bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 17:29
Daha yeni nesil konsolları gösterecek oyunlar gelmedi diye feryad eden ergenikler....bakın yeni nesil oyunları görüyoruz yani burda monşer yıllarca şunu diyor oyunlar donanımlara riayet eder sadece vesile olur yani sana konsol grafiği kısıtlı gösteriyor umarız Playstation 6 nesli hakkını verir..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 6 Yara adasına odaklanan oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×