FFXIV'ün PS3 portu tamamlandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.11.2010 - 00:23
PS3'te yeni bir umut kapısı
Square Enix tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen MMO oyunu FFXIV, geçtiğimiz günlerde PC için raflarda yerini almış, irili ufaklı birçok hatası ve kullanışsız arayüzüyle tepki toplamış, Metacritic ortalaması olarak da 51 puanı tutturmuştu.

FFXIV'ün PS3 portu tamamlandı
Bilindiği gibi oyunun PS3 versiyonu da hazırlanıyordu ve daha iyi bir gelişim süreci için ertelemeye gidilmişti. Yapılan resmi açıklamaya göre gelişim süreci tamamlandı. Oyun, PC'de kullanılan server'ların aynısını PS3 sürümünde de kullanacak. Çıkış dönemi ise, önümüzdeki yılın mart ayı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
FFXIV'ün PS3 portu tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×