FFXIV'ün PS4 sürümü Plus gerektirmeyecek

FFXIV'ün PS4 sürümü Plus gerektirmeyecek

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 14.12.2013 - 20:25
Oyunun hayranlarına iyi haber
Bildiğiniz gibi PS4 multiplayer oyun oynamak için kullanıcılarının Plus'a üye olmasını gerektiriyor; aynı Xbox Live gibi. Fakat F2P oyunların ve MMO'ların konsollarda giderek kendine daha geniş bir yer açtığı şu dönemde bunun sorunlar yaratacağı da aşikar. Sony bu konuyla ilgili yöneltilen soruları "dağıtımcıların tercihi" diyip geçirmişti, şimdi PS4'e çıkacak en büyük isimli MMO'lardan Final Fantasy XIV'ün yapımcısı Square kendi tercihini oyunculara iletti. Oyunun yapımcısı Naoki Yoshida'nın ağzından gelen kesin bilgiye göre Final Fantasy XIV: A Realm Reborn'u oynamak için kesinlikle kutu fiyatı ve aylık ücretten ekstra bir şey vermek gerekmeyecek. Bakalım diğer F2P ve MMO oyunlarından da benzer açıklamalar gelecek mi; geldiğinde ne yönde olacak?

FFXIV'ün PS4 sürümü Plus gerektirmeyecek
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 23:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×