FIFA 11'in çıkış tarihi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.07.2010 - 10:52
Dünya Kupası biter bitmez, EA'den açıklama gelebilir
FIFA 11'in çıkış tarihi?
EA Sports'un başarılı futbol serisi FIFA'nın yeni üyesi FIFA 11'in 28 Eylül'de Amerika'da piyasada olacağı öne sürülürken, Avrupa çıkış tarihinin ise henüz belli olmadığı söyleniyor. Gelişmelere göre EA Games, Dünya Kupası'nın bitmesiyle birlikte resmi duyuruyu yapacak, ancak 28 Eylül tarihi FIFA için biraz erken görünüyor. Bakalım bu bilgi, yetkili ağızlarca doğrulanacak mı?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 11'in çıkış tarihi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×