FIFA 11'in çıkış tarihi ne zaman?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.07.2010 - 10:13
Söylentiler gerçek değil
FIFA 11'in çıkış tarihi ne zaman?
Son yılların en iyi futbol serisi olarak milyonlarca oyuncunun tercihi olan FIFA, yeni oyunuyla da iddialı geliyor. Çıkış tarihi henüz resmi olarak duyurulmayan yapım hakkında, kısa süre önce bazı tarihler verilmişti. Oyunun 24 veya 28 Eylül'de çıkabileceği öne sürülüyordu.

Konu hakkında EA'den açıklama geldi ve bu tip söylentilerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Ayrıca eklendi: "Oyunun resmi çıkış tarihini önümüzdeki haftalarda duyuracağız."

FIFA 11, PC, PS3, 360, Wii, DS, PSP ve PS2 için raflarda olacak.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 11'in çıkış tarihi ne zaman?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×