Fifa 11'in kutu tasarımı yayımlandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.08.2010 - 17:28
Kapakta bu kez hangi yıldızlar var?
EA Sports tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen futbol oyunu FIFA 11'in kapağında yer alacak oyuncular belli oldu. Real Madrid'in ünlü yıldızı Kaka ve Manchester United'in hırçın forveti Rooney, FIFA'nın bu yeni halkasında kapağı süsleyecekler. Oyunun global kapağında ise, sadece Kaka yer alacak.

Fifa 11'in kutu tasarımı yayımlandı
Kaka, her zaman EA Sports ve FIFA'nın büyük bir hayranı olduğunu, FIFA 11'in kapağında yer almaktan da gurur duyduğunu dile getiriyor. FIFA 11, konsollar ve PC için 28 Eylül'de Amerika'da, 1 Ekim'de de İngiltere'de satışa sunulacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fifa 11'in kutu tasarımı yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×