FIFA 19, Playstore üzerinden ön siparişe açıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.08.2018 - 12:31
Sisteme ayrıca birçok oyun eklendi

Yaz indirimleri devam eden Playstore'un oyun kütüphanesine yeni oyunların yanı sıra spor severlerin büyük bir merakla beklediği FIFA 19 da eklendi. Son olarak Ubisoft oyunlarına büyük indirim oranları gelmiş ve hemen akabinde yaz indirimlerine de Frostpunk gibi önemli oyunlar eklenmişti. Bu sefer ki eklemeler ise EA Sports oyunlarının yanı sıra bağımsız oyunlar için oldu.

Playstore kütüphanesine yeni oyunlar eklendi

Şampiyonlar Ligi, değişen Kick Off modu ve oynanış dinamikleri ile öne çıkan FIFA 19, sistemde ön siparişe çıkan en önemli yapımların başında geliyor. Ayrıca yıllar sonra PC platformu için geliştirilen Madden NFL 19 ile Madden NFL 19 Ultimate Team Starter Pack, Playstore kataloğuna eklenmiş durumda.

Bağımsız yapımcılardan Portal Knights, Last Day of June, Laser League gibi oyunların eklendiği Playstore Yaz İndirimlerinde yüzü aşkın oyunda %90’a varan indirimler devam ediyor.  

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2022 23:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 19, Playstore üzerinden ön siparişe açıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×