Final Fantasy 13, X360'da 3 diskti. Peki yenisi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.09.2011 - 13:35
Final Fantasy yapımcılarından X360 kullanıcılarına güzel haber
Square Enix tarafından geliştirilen RPG oyunu Final Fantasy 13-2, 15 Aralık'ta Japonya'da, 3 Şubat'ta da Avrupa'da raflarda yerini alacak. PS3 ve X360 platformları için hazırlanan oyun, PS3'e tek bir BluRay disk olarak gelecek. Peki ya X360?

Önceki Final Fantasy oyunu olan Final Fantasy 13, X360'da 3 diskti. Bu yeni oyun ise tek disk olacak. Peki, ama nasıl? Oyun yönetmeni Motomu Toriyama, konu hakkında Japon oyun dergisi Famitsu'ya konuştu. Toriyama, oyunun tek disk olarak gelmesini, ara sahnelerin gerçek zamanlı hazırlanmış olmasına bağladı. Belli ki o ihtişamlı sinematik videolarla pek karşılaşmayacağız yeni oyunda. En azından önceki oyunlara nazaran.

Final Fantasy 13, X360'da 3 diskti. Peki yenisi?
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy 13, X360'da 3 diskti. Peki yenisi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×