Final Fantasy 14 oyuncusu 138.000'den fazla yumurta yiyecek

Aleyna Yıldırım
Aleyna Yıldırım 23.07.2021 - 12:55
Ross O'Donovan adlı bir FF14 oyuncusu, Twitch üzerinden yapacağı bir canlı yayınla 138.000'den fazla yumurta yiyecek.

Geçen yıl Final Fantasy 14'te Ross O'Donovan adlı oyuncu  Marlboro sunucusuna giriş yaptı ve kısa bir süre sonra görünürde bir sebep olmaksızın ona 999 yumurta sunuldu. O'Donovan da makul bir insanın yapacağı şeyi yaptı ve yemek yeme zamanının geldiğine karar vererek 999 yumurtayı yedi. Bu olayı  Twitter'da paylaştıktan sonra kısa sürede bir izleyici kitlesini kendine çekti. insanlar, neredeyse bin yumurta yeme girişimini izlemek için hızla ona akın etmeye başladı.

O'Donovan yumurta yeme  işine bu sefer Eggathon ile geri döndü

Geçtiğimiz günlerde Youtube üzerinde  yayımladığı video ile  O'Donovan yumurta yeme  işine geri döndü. Şu anda yumurtadan başka hiçbir şeyin olmadığı bir envanteri yeme girişimini Twitch kanalı üzerinden canlı yayımlıyor. Her biri 999 tane yumurtadan oluşan 140 yığın yumurtayı her seferine 1 tane olacak şekilde yiyor. Bunları yemenin 69 saat süreceği tahmin ediliyor. Lakin 69 saatten daha fazla süreceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü Twitch üzerinde yaptığı yayını ''Subathon'' adı verilen bir konsepte sahip. Bu konsept yayınına, sürekli yemek yemesi gerektiği ve her 1000 abone için envanterine ek bir 999 yumurta yığını eklemesi kuralını ekliyor. Ayrıca gerçek hayatta Ross O'Donovan da yayın süresi boyunca  sadece içinde yumurta olan yemekler yiyecek. Eğer ki  O'Donovan 20.000 aboneye ulaşmayı başarırsa, "yumurtaya dönüşerek" kafasını kazıyacak.

O'Donovan'ın yapacağı bu yayınını kulağa bir ay boyunca tavuktan başka bir şey yemeyen PUBG yayıncısından daha iyi geliyor. Sizler de yüz yüze izlemek isterseniz FF14 oyunlarınızı açabilir Malboro sunucusunda Crystal veri merkezini ziyaret edebilirsiniz ya da istediğiniz zaman Twitch kanalına girerek bu çılgınlığa dahil olabilirsiniz.

Final Fantasy 14 oyuncusu 138.000'den fazla yumurta yiyecek

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 03:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2021 15:40
Son aylarda FFXIV'e aşırı ilgiden dolayı kaynaklanan yogunluktan serverlere geçerken sıra bekliyoruz. Asmongold, FFXIV oynuyacağım dedi. İlk gün 210 bin kişi twitch'te onu izledi. Steam'de FFXIV kendi rekorunu geçti. Siz bana yumurta yiyen FFXIV oyuncusu haberi yapıyorsunuz. Onca şey varken pes yani
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy 14 oyuncusu 138.000'den fazla yumurta yiyecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×