Final Fantasy 14'ün ırkları yayımlandı!

Oğuz Sasi
Oğuz Sasi 3.06.2010 - 12:31
Final Fantasy 14'ün ırkları yayımlandı!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

Square Enix tarafından yapımı devam eden "Final Fantasy 14" için 5 ırk ve dahil oldukları 2 kabile tanıtıldı. Rpgland sitesi tarafından hazırlanan karakter listesine buradan, FF14'ün sitesine de buradan ulaşabilirsiniz. 2010 yılı içerisinde çıkması beklenen oyun, Playstation 3 ve PC için hazırlanıyor. Bu yılın sonunda 2010 yılının mart ayında PC için kapalı beta testi yayınlanan oyunun, önümüzdeki zamanlarda Playstation 3 için de bir deneme sürümü yayınlanacak.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 20:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy 14'ün ırkları yayımlandı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×