Final Fantasy VII Remake seslendirme kadrosu belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.02.2020 - 16:03
Serinin hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen Final Fantasy VII Remake seslendirme kadrosu belli oldu.

Final Fantasy VII Remake seslendirme kadrosu açıklandı. Bu yılın en çok merak edilen yapımlarından biri olan Final Fantasy VII Remake, son olarak ertelenme haberi ile karşımıza çıkmış ve 3 Mart 2020'ye ertelenmişti. Oyun için son dokunuşları yapan Square Enix, karakterlerin kimler tarafından seslendirileceğini de açıkladı.

Final Fantasy VII Remake seslendirme kadrosu belli oldu

Yapılan açıklamaya baktığımızda genelde bazı dizi ve film projesinden aşina olduğumuz isimlerin oyunun İngilizce seslendirmesinde karşımıza çıkacağını görüyoruz. Tabi bazı oyunlar daha önce Halo 5, Red Dead Redemption 2 gibi önemli projelerde de çalışmış. Oyunun sseslendirme kadrosu ve bilinen projeleri şu şekilde;

Cody Christian / Cloud Strife: Cody daha önce Teen Wolf dizisinde Theo Raken, Pretty Little Liars dizisinde ise Mike karakterine hayat vermiş.

Brianna White / Aerith Gainsborough: White daha önce Criminal Minds: beyond Border isimli yapımda Jessica Townsend karakterini canlandırmış.

Britt Baron / Tifa Lockheart: Baron oyunlara çok yabancı olmayan bir isim. Netflix'te yayınlanan Glow ve Young Justice'da Livewire karakteri dışında Halo 5: Guardians oyununda da yer almış.

John Eric Bentley / Barret Wallace: Barret'in seslendirmesini yapacak olan isim daha önce Red Dead Redemption 2 ve Kingdom hearts 3 gibi projelerde yer almış.

Final Fantasy VII Remake seslendirme kadrosu belli oldu

Tyler Hoechlin / Sephiroth: Oyundaki en önemli karakterlerden birini seslendirecek olan Tyler Hoechlin çok da yabancı olmadığımız bir isim. Teen Wolf dizisinde Derek hale rolü ile tanınan oyuncu son olarak Superman olarak DC dizilerinde boy göstermişti.

Erica Lindbeck / Jessie: lindbeck başta Persona 5 ve Spiderman oyunlarında olmak üzere birçok oyun projesinde boy göstermiş.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy VII Remake seslendirme kadrosu belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×