Final Fantasy XV, Nintendo Switch'e gelebilir

Final Fantasy XV, Nintendo Switch'e gelebilir

Furkan Güler
Furkan Güler 3.09.2017 - 12:06
Oyunun yönetmedi Hajime Tabata, bazı açıklamalarda bulundu.
Geride bıraktığımız senenin hit oyunları arasında bulunan Final Fantasy XV, maalesef eksik yönleri yüzünden büyük bir oyuncu kesimini memnun edememişti. Hali hazırda PC ve grafikleri değiştirilerek mobil platforma duyurulan Final Fantasy XV'in Nintendo Switch için de çıkabileceği söyleniyor. Oyunun yönetmeni Hajime Tabata, ekibinin Nintendo Switch platformu ile ilgilendiğini belirtti. Ancak söylenenlere göre Final Fantasy XV'in temeli olan Luminous Engine, her platform ile sağlıklı bir şekilde çalışamıyor. Ancak Tabata, yine de Switch için ne yapabileceklerini gözden geçireceklerini açıkladı.

Final Fantasy XV, Nintendo Switch'e gelebilir
Görünüşe göre Square Enix, Final Fantasy XV'in satış başarısını geriye kalan platformlara da taşımak istiyor. Final Fantasy oyunları içerisinde en hızlı satan oyun ünvanını alan Final Fantasy XV, Final Fantasy tutkunlarının hoşuna gitmese de, maddi anlamda Square Enix'in yüzünü güldürebilen bir oyun haline geldi. Çeşitli küçük güncellemeler ile oyunu canlı tutmaya çalışan geliştirici ekip, bakalım oyunun mobil ve PC sürümünden nasıl geri dönüşler alacak?
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 19:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 04:16
Yakinda micro dalga firin hem tost makinelerineda gelir üzülmeyin =)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×