Firefox'ta açık var!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Firefox'ta açık var!
Mozilla Vakfının tarayıcı programı Firefox'ta da açık çıktı. İnternet dilinde "phishing" olarak bilinen kimlik ve şifre hırsızlığına dayanan açık, kullanıcıyı hacker'lara karşı korunmasız hale getiriyor. Firefox 1.0, 1.7.3 (Linux), 1.7.5 (Windows) versiyonlarında geçerli olan açık, kullanıcı girmek istediği internet adresine girdiğinde, taklit bir internet sitesi açılıyor. İndirme işlemini yapmak için link'e tıklandığında ise hacker'lara adeta davetiye çıkarılmış oluyor. Mozilla Vakfı tarafından açığın yamanacağı duyuruldu.

Kaynak: https://www.ntvmsnbc.com/
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Firefox'ta açık var!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×