Fortnite Bölüm 2 sona eriyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 26.11.2021 - 18:26
Fortnite Bölüm 2, 8 sezonun ardından "The End" adındaki özel ve tek seferlik etkinlik kapsamında 4 Aralık 2021'de sona erecek.

Fortnite Bölüm 2,  4 Aralık 2021 gününde Küp Kraliçesi'ne karşı gerçekleştirilecek tek seferlik savaş ile sona erecek. "The End" (Son) olarak adlandırılan etkinlik, Fortnite'ın ikinci bölümünü sekizinci sezon ile sonlandırmış olacak.  Fortnite "The End" etkinliği kapsamında gerçekleşecek tek seferlik oyun için etkinlik öncesi Epic Games, oyuncuların belli tecrübe puanı ödüllerini ve ödülleri kaçırmamalarını tavsiye ediyor.

Fortnite Bölüm 2 Küp Kraliçesine karşı verilecek savaş ile sona erecek

Fortnite'ın sekizinci sezonu, "The End" etkinliğinden bir gün önce sona erecek. Sezon sona ermeden önce oyuna giren tüm oyunculara 225 bin tecrübe puanı hediye edilecek.  Bahsi geçen etkinlik kapsamında oyuncular en fazla 16 kişiye kadar oluşturulacak partilere katılarak "The End" savaşı için sıra alabilecekler. Bu tek seferlik savaşa katılan oyunculara özel bir yükleme ekranı hediye edilecek.

Fortnite Bölüm 2
Epic Games ayrıca, gerçekleşecek savaşın "replay" arşivine eklenmeyeceğini, bu yüzden yaşanacakları ölümsüzleştirmek isteyen İçerik üreticileri ve oyuncuların kendi kayıtlarını almalarını tavsiye ediyor. Ayrıca etkinlik başladığında oyun içi ayarlarda değiştirilemeyecek, bu yüzden oyuncuların önceden grafik seçeneklerini istedikleri gibi ayarlamaları öneriliyor.

Sezon sekiz ödüllerini toplamak isteyen oyuncuların yaklaşık 1 haftalık süreleri var.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 00:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2021 20:29
Keşke tamamen sona erse de kurtulsak şu ucube oyundan. Pubg yide alsa yanına.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fortnite Bölüm 2 sona eriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×