Fortnite, Samsung Galaxy Note 9'a süreli özel oyun olabilir

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 28.07.2018 - 12:39
Epic Games ve Samsung anlaştı mı?

Söylentiye göre Fortnite: Battle Royal'in'ın yapımcı firması Epic Games ve Samsung yeni bir iş ortaklığı anlaşması yaptı. Yapılan anlaşmaya göre; Samsung ve Epic Games, Fortnite: Battle Royal'n Samsung Galaxy Note 9 telefonuna "süreli özel oyun" olması konusunda anlaştı.

Söylentiye göre Samsung ve Epic Games Galaxy Note 9'a özel Fortnite için anlaşmaya vardı

Fortnite'ın android versiyonu henüz çıkış yapmış değil. Eğer şimdilik söylenti şeklinde olan bu haber doğruysa; Fortnite: Battle Royal android için ilk olarak sadece Samsung Galaxy Note 9 telefonlarına çıkış yapacak. Zaman sınırlamalı özel oyun olarak android platformu için çıkış yapacak olan Fortnite: Battle Royal, anlaşma süresinde belirtilen tarihten sonra, tüm android cihazlara çıkış yapacak. XDA Developers'ın aktardığına göre ağustos ayında çıkacak olan Samsung'un yeni telefonu Note 9 oyuncu telefonu olarak ön plana çıkıyor. XDA'ye göre Samsung bu yönde yeni atılımlar yapma peşinde. Telefonun bu yönünü vurgulamak isteyen Samsung, Epic Games ile irtibata geçti. Söylentiye göre taraflar Fortnite: Battle Royal'in Samsung Galaxy Note 9'a "süreli özel oyun" olması yönünde anlaştı. Fortnite şu anda mobil platformda sadece iOS için yayınlandı.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2019 15:36
note 9 sahibiyim isteyen olursa yükleme şifresini satabilirim. instagramdan ulaşabilirsiniz.. "wampires46"
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2018 19:03
Öyle bişey yapamazlar yapmazlarda. Epic games bundan zararlı çıkar çünkü. Tek bi cihaza özel oyun ne demek? Herkes note 9 alabilcekmi?
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2018 02:28
Tamam da adı üzerinde süreli.Sonra yine hepsine çıkacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2018 18:23
Telefonu s9 gibi gösterir oynarız başka telefonda yani. Hearthstone için s6 yapmıştık yada half life 2 için tegra
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fortnite, Samsung Galaxy Note 9'a süreli özel oyun olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×