Fortnite, YouTube üzerinde tarihi bir izlenme rekoruna imza attı

Fortnite, YouTube üzerinde tarihi bir izlenme rekoruna imza attı

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 3.04.2018 - 10:06
Fortnite kanadından yeni bir başarı daha geldi.

Son zamanların en sevilenlerinden Fortnite Battle RoyaleYouTube üzerinde yeni bir rekora imza attı. Oyun Minecraft'ın elinde bulundurduğu rekoru kırarak YouTube üzerinde en fazla görüntülenen oyun oldu. Daha önce de YouTube üzerinde bir rekor kıran Fortnite, aynı zamanda bir ay içerisinde YouTube platformuna hakkında en çok video koyulan oyun olmayı başarmıştı.

Fortnite YouTube üzerinde en fazla görüntülenme alan oyun oldu

YouTube'dan Ryan Wyatt, Twitter üzerinden the Battle Royale turnuvasının 42M izlenme alması ile tarihin en çok izlenen oyun videosu olduğunu duyurdu. Aynı zamanda oyunun YouTube üzerinde olduğu gibi oyun Twitch.tv yayıncıları arasında da oldukça popüler olduğunu belirtelim. Bu aralar yayıncılar arasında popülerliğini korumayı başaran Fortnite için daha önce de şarkıcı Drake'in katıldığı bir yayın gerçekleştirilmiş ve Drake canlı yayında Fortnite oynamıştı. 

Fortnite oyununun bu platformalarda bu kadar popülerleşmesi ile beraber  Minecraft, PUBG ve Clash Royale gibi popüler oyunların izlenme oranları Fortnite'ın başarısı tarafından etkilendi. Diğer oyunların izlenme oranı da Fortnite'tan sonra epey düştü. Görünen o ki insanlar Fortnite'ı oynamayı sevdikleri kadar izlemeyi de seviyorlar.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 06:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×