Forza Horizon 4 için Battle Royale modu duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 12.12.2019 - 11:27
Güncelleme bugün geliyor.

Microsoft'un çatısı altında geliştirilen ve Xbox oyuncularının severek takip ettiği seri Forza'ya ilginç bir güncelleme geliyor. Oyuna yeni bir mod getiren bu güncellemenin ücretsiz yayınlanacağı açıklandı. The Eliminator isimli oyun modunu getiren güncelleme, oyunculara Battle Royale modunu sunacak. 72 kişilik bir Battle Royale modu olan The Eliminator, oyuncuları büyük bir açık dünyaya bırakıyor ve merkeze kadar yarışmalarını istiyor. Diğer Battle Royale oyunlarında da olduğu gibi oyunun açık dünyasında çember küçülüyor. Çemberin dışında kalan oyuncular ise eleniyor. Oyunun geçtiği İngiltere'yi harita olarak benimseyen oyun modu, Forza Horizon 4'e farklılık katabilir.

Forza Horizon 4 için Battle Royale modu duyuruldu

Bugün itibariyle oyunculara sunulacak olan The Eliminator isimli oyun modu sayesinde Forza Horizon 4'ün oyuncu sayısı yükselecektir. Geçtiğimiz dönemlerde Forza Street isimli bir mobil oyunu da yayınlayan geliştiriciler, daha büyük bir kitleye hitap etmeye başlamıştı. Battle Royale modu halen büyük bir oyuncu kitlesinin gündemindeyken yapımcıların mantıklı adımlar attığını söyleyebiliriz. EA Games'in, Need for Speed'i mobile uyarlamasıyla oyuncular son zamanlarda telefonda da yarış oyunu oynamaya başlamıştı. Forza serisi de NFS serisini takip etmiş oldu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2021 00:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Forza Horizon 4 için Battle Royale modu duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×