Fransa'da Wii satışları

Caner Ertuğrul
Caner Ertuğrul 3.06.2010 - 12:31
Fransa'da Wii satışları


Fransa'da Wii satışları


Nintendo'nun 2006'nın sonunda çıkardığı Wii konsolunun Fransa'da kaç ünite sattığı yetkililer tarafından açıklandı. Nintendo'nun Fransa sorumlusu Stephan Bole, Cannes'da düzenlenen l' Idef (Interactive and DIGITAL Entertainment Festival)'de Wii konsolunun şimdiye kadar Fransa'da 1.8 milyon ünite satıldığını bildirdi. Buna karşılık açıklanan bilgilere göre, Fransa'da PS3 800 bin, Xbox360 ise 700 bin satmış görünüyor. Wii fiyatlarının Fransa'da 249 euro olması da sebepler arasında sayılabilir. Yine aynı etkinlikler çerçevesinde açıklanan verilere göre dünya genelinde toplamda konsol satış rakamları şöyle açıklandı; Wii 26 milyon, Xbox360 20 milyon, PS3 14 milyon.

KAYNAK
Fransa'da Wii satışları
jeux-france.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fransa'da Wii satışları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×