Game of Thrones'tan Avatar filmine transfer

Game of Thrones'tan Avatar filmine transfer

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.06.2017 - 11:09
Avatar kadrosu genişliyor
3D filmlerin kapısını aralayan ve sinemanın en çok hasılat elde eden filmlerinin başında gelen Avatar serisinin devam filmleri için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak gösterim tarihlerini öğrendiğimiz ve Norm Spellman karakterini canlandıran Joel David Moore'un kadroya döndüğü haberleri gelen Avatar'ın devam filmleri için bir oyuncu haberi daha ortaya çıktı.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre Game of Thrones serisinde canlandırdığı Talisa Maegyr karakteri ile hikayeye yön veren isimlerden biri olan Oona Chaplin, Avatar kadrosuna katılmış durumda. Henüz resmi açıklama gelmese de Chaplin'in serinin devam filmlerinde yer alacağı ve Varang isimli önemli bir karakteri canlandıracağı da belirtilmiş. Oona Chaplin daha önce Black Mirror, Sherlock, The Hour ve Taboo gibi yapımlarda da rol almıştı.

Avatar filmlerinin sırayla 18 Aralık 2020, 17 Aralık 2021, 20 Aralık 2024 ve 19 Aralık 2025 tarihlerinde gösterime gireceğini de hatırlatalım.

Game of Thrones'tan Avatar filmine transfer
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 01:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×