Game of Thrones'un final sezonunun senaryosu da çalın(mış)!

Game of Thrones'un final sezonunun senaryosu da çalın(mış)!

Onur Güner
Onur Güner 1.08.2017 - 13:44
HBO kara kara düşünüyor!
Az önce yaptığım bir haberde HBO kanalının çok büyük siber saldırıya maruz kaldığını ve 1,5 TB boyutundaki verilerinin çalındığını söylemiştim. Söylenene göre Game of Thrones'un bu sezon yayınlanmayan bölümler, çekim planları ve finansal raporları dahil her şeyi çalınmıştı. Şimdi de ortaya atılan bir iddiaya göre dizinin final sezonunda yayınlanacak bölümlerin senaryoları da çalınmış. Ancak belirtelim bu konu hakkında henüz net bir açıklama yok. Sadece forumlarda gezen söylentilerden ibaret. Fakat saldırıyı gerçekleştiren hackerların açıklaması o kadar cesurca ve iddialı idi ki, hackerlara göre zira HBO çöküyordu. Yani söylentiler de doğru olabilir.

Game of Thrones'un final sezonunun senaryosu da çalın(mış)!
Eğer hackerlar dizinin hem çalınan bölümlerini hem de final sezonun senaryosunu paylaşırsa HBO ciddi anlamda bundan olumsuz olarak etkilenir. Hatta dizinin reytinglerine bile etki edebilir. Evet 8. sezonun bölüm senaryolarının yazımı daha yeni tamamlanmıştı ama HBO kesinlikle bu senaryoları sunucularına aktarmamıştır. Çünkü bu bölümlerin senaryosu şu an kanal için tam bir nimet. Ben her ne kadar diziyi izlemiyor olsam da izleyen ekip arkadaşlarım ve okurlarımız adına umarım HBO bunun önlemini zamanında almış ve gelecek sezon senaryosunun sızmasını önlemiştir. Bakalım hackerlar çalınanlardan neleri yayınlayacak bekleyip görecğeiz.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 04:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2017 19:28
Ulan yiyosa SpaceX'i, Microsoftu hackleyin. Gelip televizyon kanalını hackleyince ne geçiyor elinize?
Kalan Karakter : 300 Gönder
skypeultra
skypeultra 1.08.2017 17:47
Şu hacker lar Akgezenler den çok daha tehlikeli :D.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×