Gameloft ve Windows büyük işbirliğine devam ediyor

Gameloft ve Windows büyük işbirliğine devam ediyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 26.08.2013 - 10:14
Artık PC'lerde de...
Gameloft, Microsoft Windows 8 ve Windows 8 telefonlar için yayınlayacağı başlıkları açıkladı. 15 Gameloft oyunu Microsoft platformlarına gelmek için hazırlanıyor.

Gameloft ve Microsoft Corp. üç gün önce, önümüzdeki 12 ay içinde Windows 8 ve Windows 8 telefonlarda yayınlacağı 15 başlığı açıkladılar.

Asphalt 8: Airborne bu başlıklar arasında ilk sırada yer alırken, Dungeon Hunter 4 ardından takip edecek güçlü başlıklar arasında.

Gameloft ve Windows büyük işbirliğine devam ediyor
Gameloft farklı türlerdeki oyunları sırayla yayınlayıp, Windows platformların çoklu donanım yapılandırmasından da faydalanarak oyunların heyacanlı özeliklerini Windows ve Windows telefonlarda sergileme fırsatı bulacak.

Toplamda 15’i bulacak olan Gameloft oyun yağmurunun 10 tanesi Windows telefonlar için2013’de yayınlanmıştı. 11. olarak yayınlanacak oyunu tahmin edip, heyecanla beklemek siz oyuseverlere kalıyor.

Gameloft ve Microsoft Asphalt 8: Airborne’u hala devam etmekte olan Gamescom’da Windows 8 cihazlarda medyanın gösterimine sunmuş durumda.

Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 4 dışında, diğer yayınlanacak olan oyunlar ise Despicable Me: Minion Rush, Total Conquest, Six Guns ve UNO™ & Friends.

2013 sonuna kadar tamamlanması beklenen bu oyunların ardından yeni başlıklar 2014’de kendilerini belli edecek.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×