Gameloft Windows 8 için gelen 12 oyununu açıkladı

Gameloft Windows 8 için gelen 12 oyununu açıkladı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 31.10.2012 - 09:50
Yeni Xbox özelikeriyle Windows Phone 8’e uygun olarak oyunlar optimize edildi
Gameloft Windows Phone 8 platformunda optimize ettiği dünyaca popüler oyun başlıklarını açıkladı. Xbox ekosistemi ve hizmetlerimizden yararlanmak için oyunları optimize etme yoluna giden Gameloft, farklı tercihleri olan her türlü hayran kitlesi için sürükleyici ve sosyal deneyimleri çeşitlednirilmiş oyun portfolyosu getirmeyi vaat ediyor.  Kullanıcılar arkadaşlarına Xbox Leaderboards (Xbox Liderlertahtası) ve Xbox Achievements (Xbox Başarıları) üzerinden bağlanma, skorlarını paylaşma ve kendi dillerinde konuşabilcekleri bir network kurma şansını bulacaklar.  

Gameloft Windows 8 için gelen 12 oyununu açıkladı
Windows Phone için yenilenen başlıklarda öne çıkan isimlerden Modern Combat 4: Zero Hour, Gameloft’un Christmas 2012 için en çok beklenen oyunu durumunda. Gameloft franchise’ı başladığı 2009’dan bu yana, oyun şimdiye kadar 6.3 milyon kopya sattı. Geçen yılın serisi olan Modern Combat 3: Fallen Nation, 1.5 milyon aylık aktif kullanıcıya sahip olmasının yanında, Major League Gaming US’de performans gösteren ilk mobil oyun olma ünvanına sahip oldu.

Diğer başlıklardan olan UNO™ and Friends, Shark Dash, Texas Poker for Prizes and Fashion Icon Xbox’s Cloud Storage aracılığıyla Play-Pause-Resume desteklemeleri için optimize edilecek. Oyuncular bir cihaz üzerinde oyunlarını oynamaya başlayıp, mobil cihaza bağlı olan Xbox üzerindeki devam eden oyunu resume edebilecekler.

Asphalt 7: Heat, N.O.V.A. 3: Near Orbit Vanguard Alliance, Order and Chaos Online, UNO & Friends, Texas Poker for Prizes ve Modern Combat 4: Zero Hour oyunlarının hepsi multiplayer modu sunacaklar.  

Gameloft Windows Phone 8 için sunacağı oyun başlıklarının tam listesi:
 
•Ice Age Village
•N.O.V.A. 3: Near Orbit Vanguard Alliance
•Modern Combat 4: Zero Hour
•Shark Dash
•Asphalt 7: Heat
•The Dark Knight Rises
•UNO & Friends
•Order & Chaos Online
•The Amazing Spider-Man
•Fashion Icon
•Poker for Prizes
•Real Soccer 2013

Amerika’da bulunan basından sorumlu Gameloft  Vice-President Baudouin Corman konu ile görüşlerini şu şekilde belirtti “Gameloft Windows Phone 8 entegre edilmiş Xbox gaming servisinden alacağı avantaj sayesinde oldukça heyecanlı,”. “Akıllı telefonlar her geçen gün geliştiği ve oyun sektöründe hızla önemli yerini aldığı için, oyun başlıklarımızı Windows 8’e uygun olarak güncellemeyi çok büyük bir fırsat olarak görüyoruz.

 “Yeni Windows 8 sektöre sağlayacağı yeni uygulamalar ve oyunlar sayesinde geliştiricilere çok büyük bir fırsat  sağlıyor,” diye belirten Windows Phone Apps, Microsoft Corp. Direktörü Todd Brix sözlerine şu şekilde devam etti “Yeni Start ekranıyla, Windows Phone 8 özelleştirilebilir live tile ve Gameloft gibi öncü şirketlerin oyunlarını,  kişiselleştirilmiş akıllı telefon tecrübesini ulaşılabilir kılıyor”.

Gameloft’un Windows 8 telefonları için yenilenen 12 başlığı Nokia, Samsung ve HTC telefonlarda da yakında uyumlu hale getirilecek.

-Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 02:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×