Gamescom 2011'in en iyi Cosplay'leri

Murat Sağlam
Murat Sağlam 21.08.2011 - 01:50
Bakalım en başarılı Cosplay'i kimler yapmış?
Acısıyla, tatlısıyla bir Gamescom'u daha geride bıraktık. Size izlenimlerimizi gerek yazı, gerek video, gerek de fotoğraflarla aktarmaya çalıştık. Hala da bu işe devam ediyoruz orası ayrı ama bu kez bir başkasının gözünden, Gamescom 2011'in en iyi Cosplay'lerini göstermek amacıyla kaydedilen bir videoyu sizlerle paylaşıyoruz. İşte Gamescom 2011'in en iyi Cosplay'leri:

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gamescom 2011'in en iyi Cosplay'leri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×