Gamescom 2021 açılış sunumu canlı yayın

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.08.2021 - 18:19
Gamescom 2021 açılış sunumu bu akşam düzenlenecek ve bu sunumda fuarın en iyilerinin belirlenmesi dışında birçok duyuruya da tanıklık edeceğiz.

Oyun sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Gamescom 2021 açılış sunumu bu akşam yayınlanacak. Düzenlenen bu etkinlikte Gamescom 2021 fuarının en iyilerinin belirlenmesinin yanı sıra yepyeni duyurulara da yer verilmesi bekleniyor. Tabi bunun yanı sıra mevcut oyunlar hakkında yeni bilgiler ve videolarla da karşılaşacağız. Türkiye saati ile 21:00'da yayınlanacak olan bu açılış sunumunu aşağıdaki oynatıcıdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Gamescom 2021 açılış sunumunu canlı izleyin

Gamescom 2021 oyun fuarı tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da online olarak düzenleniyor. Covid-19 salgını nedeniyle online olarak düzenlenecek olan fuar açılış sunumu ile resmen başlayacak ve sonrasında farklı içerikler ile karşımıza çıkmaya devam edecek. Açılış sunumunun hemen ardından Gamescom 2021 After Show etkinliği ile karşılaşacağız. 

Tabi fuarın tamamen online tarafa kayması etkinlik takvimini de yoğunlaştırmış durumda. Tıpkı Xbox Gamescom sunumu gibi oyun firmalarının özel olarak yapacağı yeni duyurular ve videoların yanı sıra 26 ve 27 Ağustos tarihlerinde GamesCom Studio yayınları yapılacak. 26 Ağustos'ta ise Awesome Indies etkinliği ile bağımsız oyunlara yer verilen bir sunum ile karşılaşacağız. Tabi tüm bu içeriklerin haberlerine ve detaylı gün sonu raporlarına da sitemizden ulaşabileceksiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 00:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gamescom 2021 açılış sunumu canlı yayın

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×