Gaming İstanbul ne zaman? / GIST 2018

Gaming İstanbul ne zaman? / GIST 2018

Murat Oktay
Murat Oktay 14.08.2017 - 13:42
Türkiye'nin büyük oyun fuarlarından biri olan GIST yaklaşıyor
Ülkemizde hala gelişimine devam eden oyun sektöründe en önemli faktörlerden birisi de oyun fuarları. İşte bu konuda yolun henüz başında olsakta, sağlam fuarlara da sahibiz. Ülkemizde gerçekleşen bu fuarların başında ise şüphesiz duruşu ve içerikleri ile Gaming İstanbul, yani kısatılmış adı ile GiST geliyor.

Bu yıl hem içerik hem de organizasyon anlamında dolu dolu geçen Gaming İstanbul, 2018 yılında da ziyaretçilerine kapılarını açacak. Peki Gaming İstanbul 2018 ne zaman gerçekleşecek?

İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Gaming İstanbul etkinliği 1 - 4 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Önceki versiyonlarına nazaran daha fazla gün ve büyüklük ile ziyaretçilerini bekleyecek olan fuarda ayrıca içerik anlamında da önemli gelişmeler söz konusu olacak. Yerli ve yabancı oyun firmalarının yanı sıra fuar sırasında oyun dünyasının önemli isimlerinin panelleriyle de karşılaşacağız.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 16:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2018 09:40
taleworlds gelicek mi ben ona göre gelmeyi düşünüyorum cidden.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×